dodano: 2016-04-08 15:02:31 edycja: 2019-02-02 13:07:54 autor: 1 odsłon: 3962

ks. proboszcz dziekan kan. Zbigniew Rzeszótko

ur. 1968 r., święcenia kapłańskie 1993 r., w parafii od sierpnia 2015 r.



  • 09 kwietnia 2016r. 662
  • 08 kwietnia 2016r. 02 lutego 2019r. 1 3962