dodano: 2016-02-29 16:48:56 edycja: 2020-01-22 12:28:35 autor: 1 odsłon: 23015

Księża w parafii

W parafii posługuje/zamieszkuje obecnie 6 księży: proboszcz, 2 wikariuszy, 1 senior, 2 rezydentów



  • ks. proboszcz dziekan kan. Zbigniew Rzeszótko

    święcenia kapłańskie 1993 r., w parafii od sierpnia 2015 r.

    08 kwietnia 2016r. 7627
  • ks. wik. Grzegorz Medoń

    święcenia kapłańskie 2015 r., w parafii od sierpnia 2018 r.

    25 sierpnia 2018r. 3513
  • ks. wik. Paweł Bonkowski

    święcenia kapłańskie 2013 r.; w parafii od sierpnia 2023

    29 sierpnia 2023r. 365
  • ks. kan. dr Sławomir Zyga

    rezydent, kanclerz Kurii Metropolitalnej,

    w parafii od 2007 r.

    09 kwietnia 2016r. 8556
  • ks. kan. Waldemar Michałowski

    senior, święcenia kapłańskie 1971 r., w parafii od 2018 r.

    29 września 2018r. 3522
  • ks. kan. Maciej Szmuc

    rezydent, dyrektor Caritas, w parafii od 2018 r.

    22 stycznia 2020r. 3379
  • 29 lutego 2016r. 22 stycznia 2020r. 1 23015