Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
Sobota VII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Justyna | czytania na dziś »

02.06.2024 r., IX Niedziela zwykła

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ odprawiamy w dni powszednie o 18:30, w niedziele o 17:30. Do czwartku połączone one będą z procesją eucharystyczną wokół kościoła.
  2. W poniedziałek od 19:00 rozpocznie się 24-godzinna modlitwa adoracyjna Jerycha Różańcowego. Zapraszamy do kaplicy adoracji.
  3. W piątek przypada Uroczystość NSPJ. Zachęcamy wszystkich do udziału w szczecińskich centralnych obchodach Uroczystości. Rozpoczną się one nieszporami w kościele św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej o godz. 17:30. Następnie uroczysta procesja eucharystyczna przejdzie do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie o godz. 19:00 zostanie odprawiona Msza Święta odpustowa. Tam też zostaną ustanowieni Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej oraz nastąpi Akt oddania Kapłanów i zawierzenie miasta Szczecina i całej Archidiecezji Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w trwającym Roku Ottonowym.

W naszej parafii porządek mszy św. powszedni oraz dodatkowa okazja do spowiedzi św. od 17:30 (I piątek miesiąca).

1. W sobotę we wspomnienie Niepokalanego Serca NMP zapraszamy do udziału w archidiecezjalnych jubileuszowych obchodach ottonowych w miejscu, w którym św. Otton udzielał chrztu w Pyrzycach. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 15:00 w sobotę, dalszy program znajdziemy na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  2. W Polsce co 40 minut ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę lub inny nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Dzisiaj,  naszej parafii odbywa się rejestracja potencjalnych dawców. Akcja skierowana jest do osób od 18 do 55 roku życia. Szczegółowe informacje udzielają wolontariusze przy stoliku na zewnątrz kościoła.  Koordynatorem akcji jest ks. Grzegorz. Serdecznie zapraszamy.

Informacja Caritas nt. pomocy Ukraińcomhttps://caritas.szczecin.pl/aktualnosci-pokaz-1046/pomoc_ukrainie.htm

W wersji internetowej ogłoszeń nie podajemy komunikatów kurii, które są dostępne pod adresem http://kuria.pl

• Triduum Sacrum

08 kwietnia 2017r. 7989
  • Nauki przedmałżeńskie

Następna seria nauk przedmałżeńskich rozpocznie się w poniedziałek 6.03.2023 r.. o godz. 19:00. Kolejne spotkania w następne poniedziałki o tej samej godzinie.

01 marca 2016r. 9009
  • Ogłoszenia na 31.12.2017 r.

Niedziela Świętej Rodziny

10 kwietnia 2016r. 10299