Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Poniedziałek XXV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Wacława | czytania na dziś »

XXVI Niedziela zwykła, 27.09.2020 r.

1. Dzisiaj wolontariusze z Legionu Maryi zbierają podpisy poparcia pod projektem ustawy regulującej zasady odbywania zgromadzeń publicznych i ochronie symboli Rzeczypospolitej. Ustawa ta zapobiegać ma m.in. przetwarzaniu i szydzeniu z symboli religijnych, wiary i ładu moralnego, uniemożliwiać nagie i obsceniczne wystąpienia publiczne oraz propagowanie pogardy dla małżeństwa i rodziny.
  2. Spotkanie organizacyjne dla przygotowujących się do bierzmowania dzisiaj  po mszy św. o godz. 9:30.
  3. Ostatnią niedzielę zapisujemy dzieci do I komunii św. Rodziców zapraszamy po mszy św. o godz. 12:30 do salki św. O. Pio.
  4. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Na wspólny różaniec zapraszamy dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:15, młodzież i dorosłych w dni powszednie po mszy św. wieczornej czyli o 18:30, w niedziele o 17:15.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca spotkanie służby liturgicznej: ministrantów, lektorów i rodziców oraz kandydatów na ministrantów z rodzicami, których serdecznie zapraszamy i zachęcamy do tej szlachetnej posługi. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18:00.
  6. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 17:00. Równocześnie będzie spowiedź dzieci i ich rodzin przed I komunią św.
  7. W pierwszą sobotę przed południem odwiedzimy chorych z komunią św.
  8. W sobotę o godz. 12:30 msza św. w intencji Wspólnoty Sychar w 4 rocznicę powstania ogniska w Szczecinie.
  9. Za tydzień w niedzielę o 12:30 nasza parafia będzie przeżywać uroczystość I komunii św. dzieci, które czekają na ten dzień od maja. Tradycyjnie prosimy o wyrozumiałość w ewentualnych niedogodnościach tego dnia i wybór innych godzin na mszę św. (Komunia św. w 2021 roku planowana jest na niedzielę 16 maja).
  10. Przypominamy o prasie wyłożonej pod chórem.

W wersji internetowej ogłoszeń nie podajemy komunikatów kurii, które są dostępne pod adresem http://kuria.pl

• Nauki przedmałżeńskie

Kolejna seria nauk przedmałżeńskich rozpocznie się 24. lutego (w poniedziałek) o godz. 19:00 w sali św. Matki Teresy. Następne spotkania w kolejne poniedziałki o stałej godzinie.

01 marca 2016r. 6036
  • Ogłoszenia na 31.12.2017 r.

Niedziela Świętej Rodziny

10 kwietnia 2016r. 10279