loading...
Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
Poniedziałek I tygodnia Wielkiego Postu | czytania na dziś »

Księża w parafii

W parafii posługuje/zamieszkuje obecnie 6 księży: proboszcz, 2 wikariuszy, 1 senior, 2 rezydentów


  • ks. proboszcz dziekan kan. Zbigniew Rzeszótko

    ur. 1968 r., święcenia kapłańskie 1993 r., w parafii od sierpnia 2015 r.

    08 kwietnia 2016r. 4537
  • ks. wik. Michał Malek

    ur. 1980 r., święcenia kapłańskie 2008 r., w parafii od sierpnia 2017 r.

    08 kwietnia 2016r. 5971
  • ks. wik. Grzegorz Medoń

    ur. 1982 r., święcenia kapłańskie 2015 r., w parafii od sierpnia 2018 r.

    25 sierpnia 2018r. 1443
  • ks. kan. dr Sławomir Zyga

    rezydent, kanclerz Kurii Metropolitalnej,

    w parafii od 2007 r.

    09 kwietnia 2016r. 6365
  • ks. kan. Waldemar Michałowski

    senior, święcenia kapłańskie 1971 r., w parafii od 2018 r.

    29 września 2018r. 1792
  • ks. Maciej Szmuc

    rezydent, dyrektor Caritas, w parafii od 2018 r.

    22 stycznia 2020r. 935
  • 29 lutego 2016r. 22 stycznia 2020r. 1 14917 Drukuj
    do góry